مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ارائه کننده سورتینگ مرکبات ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات سورتینگ مرکبات چیست؟مرکز فروش سورتینگ مرکبات ارزان

سورتینگ مرکبات دستگاهی است که با یکدست نمودن و تقسیم بندی منظم میوه ها از نظر کیفیت و اندازه باعث می شود که میوه ها در بازار با خصوصیات ظاهری مناسب و با قیمت خوبی به فروش برسد. میوه هایی که سورتینگ می شوند برای امر صادرات نیز بسیار مناسب می باشد. انواع دستگاه سورتینگ مرکبات ارزان که توسط مراکز تولید ما در کشور توزیع و پخش می شود دارای قیمت های مناسب می باشد.

ارائه کننده سورتینگ مرکبات ارزان

مشخصات سورتینگ مرکبات چیست؟

مشخصات سورتینگ مرکبات چیست؟ مرکبات و میوه هایی که در باغات جمع آوری می شوند از نظر ظاهری و اندازه یک اندازه نیستند. همچنین این میوه ها ممکن است از داخل خراب شده باشند و فاقد کیفیت باشند. میوه هایی که دارای ظاهر ناهماهنگ هستند را نمی توان برای صادرات و یا فروش در بازار داخل ارایه کرد. به طور کلی باید گفت میوه ها برای اینکه به صورت منظم و یکدست، با رنگ و کیفیت مناسب در بسته بندی های شکیل قرار گیرند و برای امر صادرات و همچنین عرضه در بازار داخل آماده شوند باید توسط سورتینگ مرکبات مورد بررسی قرار گیرد. مشخصات سورتینگ مرکبات به گونه ای می باشد که میوه های مرغوب را از نظر رنگ، ظاهر، کیفیت و… از میوه های نا مرغوب جدا می سازد.

دستگاه سورتینگ برای دسته بندی و جدا سازی هر نوع محصولی از قبیل گوشت قرمز، گوشت مرغ، سیب زمینی، چای، برنج و… کاربرد دارد. 

این دستگاه در دو مرحله به بررسی مرکبات می پردازد. ابتدا سطح بیرونی مرکبات توسط عکس های گرفته شده از دوربین مورد بررسی قرار می گیرد.

سپس در بررسی درونی مرکبات که توسط حسگر های خاصی انجام می گیرد کیفیت درونی میوه ها مورد بررسی قرار می گیرد. خصوصیات درونی میوه از نظر میزان شکر، کربوهیدرات، اسید، ید و… به وسیله این حسگر ها مشخص می شود. عملکرد دستگاه سورتینگ مرکبات این گونه است که میوه ها را از نظر اندازه، رنگ، شکل، کیفیت و عیوب داخلی مورد بررسی قرار می دهد. از بین موارد ذکر شده رنگ و اندازه مهمترین شاخصه ای می باشد که در سورتینگ مرکبات مورد بررسی قرار می گیرد.

مرکز فروش سورتینگ مرکبات ارزان

مرکز فروش سورتینگ مرکبات ارزان مرکز فروش سورتینگ مرکبات توسط نمایندگی های ما در سراسر کشور ایران به پخش و توزیع این دستگاه می پردازد. این نمایندگی ها دستگاه سورتینگ مرکبات را با قیمتی ارزان و مناسب در اختیار مشتری قرار می دهند. همچنین فروش و عرضه دستگاه سورتینگ مرکبات به مشتریان با قیمت مناسب و ارزان صورت می گیرد و ما بدین طریق رضایت مشتریان را کسب می نماییم.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید