مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید دستگاه سورتینگ سیب درختی | قیمت سورتینگ میوه جات

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانه تولیدی انواع دستگاه های سورتینگتولید عمده دستگاه سورتینگ سیب درختیدسته بندی انواع دستگاه های سورتینگ در بازاراهمیت استفاده از دستگاه سورتینگ میوهلیست قیمت دستگاه های سورتینگشرکت پخش سورتینگ صنعتی در کشورنمایندگی مجاز دستگاه سورتینگ تمام استیلسفارش عمده و جزئی انواع سورتینگفروشگاه اینترنتی بهترین دستگاه های سورتینگجدیدترین دستگاه های سورتینگ مرکباتخریدار دستگاه سورتینگ سیب درختی ارزانپرفروش ترین برند دستگاه سورتینگ سیب

دستگاه ها و ماشین آلات سورتینگ میوه جات، با داشتن کانال های مخصوص و برنامه ریزی دقیقی قادر خواهند بود که میوه های خوب و سالم را از نمونه های بد و ناسالم آن تشخیص دهند و دست به یک دسته بندی درست و مناسب زده و آن ها را بر اساس درجه از هم جدا کنند. برای خرید دستگاه سورتینگ سیب درختی یا انواع مختلف مرکبات، می توانید به سراغ شرکت های بازرگانی و یا کارخانجات سازنده این تجهیزات بروید. همچنین با مراجعه به شرکت توزیع آن ها می توانید به استعلام قیمت های روز این وسایل بپردازید.

خرید دستگاه سورتینگ سیب درختی | قیمت سورتینگ میوه جات

کارخانه تولیدی انواع دستگاه های سورتینگ

کارخانه تولیدی انواع دستگاه های سورتینگدر سال های گذشته دستگاه های سورتینگ انواع میوه جات فقط و فقط از طریق کشورهای خارجی به داخل ایران وارد می شد و هیچ نمونه داخلی از آن ها موجود نبود. بیشتر این تجهیزات که ساخت کشور چین بودند، در ابتدا توسط سازندگان و فروشندگان چینی به صورت کاملا آماده به مرزهای میهن وارد شده، در داخل کشور بوسیله مهندسان آن ها نصب و راه اندازی می شدند و سپس توسط یک سری راهنمای چینی نحوه کار با دستگاه و استفاده از آن به کارکنان ما آموزش داده می شد.

این روش واردات و خرید این وسایل برای ما بسیار سخت و پرهزینه بود و هیچ گونه خدمات پس از فروشی نیز توسط شرکت های سازنده به خریداران ارائه نمی شد. بنابراین تجار و بازرگانان ایرانی تصمیم گرفتند که خود به وارد کردن این وسایل از کشور مورد نظر دست بزنند و دفاتر نمایندگی این شرکت ها را در ایران راه اندازی نمایند.

این روش هم تا چند سال ادامه داشت تا اینکه صنعت گران و تولید کنندگان کشور اقدام به تولید و ساخت نمونه های مشابه این ماشین آلات در کارخانه های داخلی کردند. به این ترتیب ما توانستیم با تکیه بر دانش و مهارت مهندسان داخلی گامی موثر در جهت خودکفایی و عدم وابستگی کشور در این زمینه برداریم.

امروزه چند واحد صنعتی برتر در داخل خاک ایران به تولید انواع دستگاه سورتینگ باکیفیت با برند ایرانی می پردازند و این تولیدات را در سطح گسترده ای در سراسر کشور توزیع کرده و با بهای کمتری نسبت به انواع خارجی به فروش می رسانند.

شما عزیزان اگر قصد خرید ماشین سورتینگ برای محصولات باغی خود و یا کارگاه های بسته بندی و عرضه میوه جات را دارید، می توانید به واحدهای عرضه و فروش این ماشین آلات در سطح کشور مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های یکی از این مراکز تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. لازم به ذکر است که در صورت خرید دستگاه در تعداد بالا از تخفیف های ویژه ای بهره مند می شوید.

تولید عمده دستگاه سورتینگ سیب درختی

تولید عمده دستگاه سورتینگ سیب درختیسارندگان داخلی به تولید دستگاه سورتینگ سیب درختی و میوه های مختلفی دست زده اند و این امر با چند هدف انجام می گیرد. از جمله:

 • جدا کردن میوه ها بر اساس سایز و اندازه، شکل ظاهری، طعم و … و درجه بندی کردن آن ها برای تسهیل امر قیمت گذاری
 • راحت تر شدن کار بسته بندی و توزیع محصول
 • درج خواص و فواید محصول روی بسته بندی ها
 • درج نوع مزه و طعم (شیرین، ترش و ملس)
 • جلوگیری از ارائه محصول با ضایعات و اضافات به مشتریان
 • کاهش حجم و وزن بسته ها با حذف کردن اضافات از آن ها
 • کمک به اصلاح الگوی خرید و مصرف مردم با انتخاب میوه ها بر اساس تعداد

در گذشته امر سورت و درجه بندی کردن میوه ها و محصولات کشاورزی و باغی کاری بود بسیار پر زحمت و زمان بر و صاحبان باغ ها مجبور بودند افرادی را برای انجام این امر استخدام کرده و هزینه های زیادی را برای دستمزد نیروی انسانی بپردازند.

همچنین با انجام دادن این کار بوسیله دست افراد ممکن بود به پوست نازک میوه ها آسیب برسد و زخمی شوند و نیز سرعت انجام کار و حجم محصول بسته بندی شده در یک روز بسیار کم بود.

اما با روی کار آمدن این ماشین آلات، هم از هزینه های نیروی انسانی کاسته می شود، هم از آسیب رسیدن به محصولات جلوگیری می گردد، هم اینکه این امر در مدت زمان خیلی کمتر و با بازده بسیار بیشتری صورت می گیرد.

برای تهیه یکی از این وسایل بهترین راه حل مراجعه به شرکت های پخش عمده و فروش دستگاه سورتینگ می باشد. در این مراجع می توانید این تجهیزات را با قیمت تولیدی و صرفه بیشتر خریداری کنید.

دسته بندی انواع دستگاه های سورتینگ در بازار

دسته بندی انواع دستگاه های سورتینگ در بازاردر سال های اخیر با توجه به رشد روز افزون جمعیت و تولید هرچه بیشتر محصولات و مواد غذایی، نیاز به یک راه حل مکانیزه و اتوماتیک ماشینی برای تفکیک و دسته بندی کردن محصولات کشاورزی و باغی در مدت زمان کمتر و حجم وسیع تر احساس می شد.

به این ترتیب بشر دست به ساخت یک سری ماشین آلات مخصوص سورتینگ مواد غذایی و میوه جات مختلف زد تا به او در انجام این کار مهم یاری رساند. به این ترتیب انجام این وظیفه تا حد زیادی از روی دوش انسان برداشته شد و بر عهده دستگاه های صنعتی قرار گرفت.

با مراجعه کردن به بازار دستگاه سورتینگ می توانید انواع و اقسام گوناگون این وسایل را با مارک های خارجی و یا ایرانی مشاهده کرده و با توجه به میزان بودجه و نوع مصرف و نیاز خود اقدام به خرید یکی از آن ها نمایید. شما می توانید این خرید را به صورت مراجعه حضوری و یا ثبت سفارش غیر حضوری انجام دهید.

انواع مختلف این دستگاه ها شامل موارد زیر است:

اهمیت استفاده از دستگاه سورتینگ میوه

اهمیت استفاده از دستگاه سورتینگ میوهاستفاده کردن از ماشین آلات و دستگاه های سورتینگ میوه جات اهمیت بسیار زیادی در امر خرید و فروش و عرضه آن ها دارد. این کار باعث می شود که خیلی راحت تر بتوان محصولات را بر اساس درجه کیفی آن ها قیمت گذاری و متناسب با مصارف گوناگون جداسازی کرد.

به عنوان مثال، با سورتینگ سیب می توان میوه های مناسب عرضه در بازار های فروش را از میوه های مناسب برای کارخانجات کمپوت سازی و آب میوه گیری تفکیک کرد. همچنین با توجه به سایز و ظاهر آن ها نرخ هر یک را به راحتی تعیین خواهید کرد.

بهترین راه حل برای خرید سورتینگ میوه این است که به سراغ توزیع کنندگان اصلی آن ها که واسطه های رسمی میان تولید کنندگان و مصرف کنندگان هستند بروید. به این ترتیب به میزان زیادی در هزینه های خرید صرفه جویی خواهید کرد.

لیست قیمت دستگاه های سورتینگ

لیست قیمت دستگاه های سورتینگماشین آلات و دستگاه های سورت و درجه بندی محصولات کشاورزی و باغی بر اساس چند فاکتور در بازار های داخلی کشور قیمت گذاری می شوند. به عنوان نمونه می توان موارد زیر را ذکر کرد:

 • شرکت سازنده دستگاه
 • کشور تولید کننده (ایرانی یا خارجی)
 • نام تجاری و برند دستگاه
 • ابعاد و اندازه ماشین
 • حجم و میزان عملکرد روزانه (چند تن میوه در ساعت و یا روز سورت می شود)
 • درجه کیفی و مرغوبیت
 • جنس بدنه ماشین (تمام استیل، آلومینیوم و …)

برای اطلاع از لیست قیمت سورتینگ حبوبات و میوه جات می توانید مستقیما به دفاتر و شرکت های فروش آن ها مراجعه کنید و یا اینکه بهای روز این تجهیزات را در فضای مجازی استعلام نمایید. مزیت سایت های آنلاین این است که قیمت لحظه به لحظه محصولات را با توجه به نوسانات روزانه هر یک به اطلاع شما خواهد رساند.

شرکت پخش سورتینگ صنعتی در کشور

شرکت پخش سورتینگ صنعتی در کشورعرضه کنندگان میوه جات، خشکبار، آجیل و … برای عرضه سریعتر و بیشتر محصولات خود به بازار و درجه بندی دقیق تر و درست تر آن ها، همواره به دنبال یک روش صنعتی و مکانیزه برای انجام این امر بوده اند و همین عامل سبب تولید و ساخت دستگاه های سورتینگ در دنیا شد.

امروزه مدل ها و نمونه های گوناگونی از این وسایل، برای مصارف و کاربرد های مختلف در حجم بسیار زیادی به بازار های مصرف ارائه می شوند و همه فعالان این عرصه می توانند با بهره گیری از این وسایل زحمات و هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش دهند. این مدل ها شامل دستگاه سورتینگ سیار، دستگاه سورتینگ غلطکی می باشد.

شرکت های پخش کننده این ماشین آلات، به عرضه سورتینگ غلطکی و یا سیار در کشور می پردازند و آن ها را به صورت تکی و یا کلی به فروش می رسانند.

نمایندگی مجاز دستگاه سورتینگ تمام استیل

نمایندگی مجاز دستگاه سورتینگ تمام استیلدستگاه های سورتینگ با مواد مختلفی ساخته می شوند. یکی از این نمونه ها، جنس بدنه تمام استیل است که خاصیت ضد زنگ داشته در تماس دائم با آب و رطوبت هیچ آسیبی نمی بیند. این دستگاه به دلیل جنس خاصی که دارد، میزان دوام و استحکام زیادی داشته و از عمر مفید بالایی برخورداز است. به همین دلیل نرخ بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد.

مدیران دفاتر پخش و نمایندگی های مجاز، این ماشین آلات پیشرفته را مستقیم و بدون هیچ واسطه ای از کارخانه سازنده آن ها تحویل می گیرند و سپس برای فروش در تمام کشور توزیع می کنند. خرید از این مراجع به دلیل ارائه محصول از تولید به مصرف می تواند از نظر اقتصادی به صرفه تر باشد.

سفارش عمده و جزئی انواع سورتینگ

سفارش عمده و جزئی انواع سورتینگانواع سورتینگ با توجه به خرید عمده و یا جزئی دارای قیمت های فروش مختلفی هستند. خرید تکی و جزئی همواره با سود بیشتری صورت می گیرد، اما در خرید عمده و کلی عمدتا تخفیف های ویزه ای برای جلب رضایت مشتریان به آن ها ارائه می شود.
برای سفارش این محصولات می توانید هم به یکی از شعب فروشگاه های عرضه کننده آن ها مراجعه کنید و هم با شماره های واحد فروش آن ها تماس حاصل نمایید. البته راه های ارتباطی دیگری نیز برای برقراری ارتباط با این مراکز وجود دارد.

فروشگاه اینترنتی بهترین دستگاه های سورتینگ

فروشگاه اینترنتی بهترین دستگاه های سورتینگوب سایت فروش سورتینگ به منظور خدمت رسانی بهتر و بیشتر به مشتریان در تمام دنیا راه اندازی شده است و بهترین و باکیفیت ترین نمونه های این تجهیزات و دستگاه ها را برای فروش عرضه می کند.

شما عزیزان می توانید با استفاده از سایت های آنلاین اقدام به ثبت کردن سفارش محصول مورد نظر خود در فروشگاه فروش اینترنتی سورتینگ کرده، آن را بدون نیاز به حضور در محل و از داخل خانه خود خریداری کنید.

شرکت پخش بعد از دریافت سفارشات، محصولات را توسط ماشین های حمل کننده بار برای همه مشتریان در تمام نقاط کشور ارسال می سازد. همچنین در صورتی که سفارشی از خارج از مرزهای کشور دریافت شود، با انجام هماهنگی های لازم کالا را از کشور صادر می کند.

جدیدترین دستگاه های سورتینگ مرکبات

جدیدترین دستگاه های سورتینگ مرکباتسورتینگ مرکبات، میوه هایی نظیر پرتقال، نارنگی، لیمو و … را برای فروش در بازار دسته بندی می کند. جدیدترین مدل های موجود از دستگاه سورتینگ مرکبات را می توانید با جستجو کردن در پایگاه های اینترنتی بیابید و اطلاعات و توضیحات مربوط به نوع عملکرد هر یک از آن ها، برند و مارک محصول، شرکت سازنده، جنس دستگاه و … را مورد بررسی قرار دهید.

سپس با توجه به سلیقه و خواست خود و نوع نیازتان یکی از آن ها جهت خرید برگزینید.

خریدار دستگاه سورتینگ سیب درختی ارزان

خریدار دستگاه سورتینگ سیب درختی ارزانسیب درختی یکی از میوه هایی است که به میزان بسیار زیادی در کشور ما تولید و برداشت می شود و تقریبا در تمام فصول سال می توان انواع مختلف آن را در بازار یافت. این میوه به دلیل فراوانی تولید و گوناگونی استفاده نیاز بیشتری به سورت کردن دارد.

به عنوان مثال نمونه های ریز تر و نامرغوب تر آن را برای تولید کمپوت سیب و یا تهیه مارمالاد و انواع کارامل میوه ای استفاده می کنند و دانه های درشت و باکیفیت را به عنوان میوه عرضه می نمایند.

افرادی که خریدار دستگاه سورتینگ ارزان برای این میوه خاص هستند، می توانند به یکی از شعب شرکت های توزیع کننده این محصولات در سراسر کشور مراجعه نمایند.

پرفروش ترین برند دستگاه سورتینگ سیب

پرفروش ترین برند دستگاه سورتینگ سیبدستگاه های سورتینگ سیب در کشورهای مختلفی در دنیا با برندهای گوناگونی تولید و روانه بازار های خرید و فروش می گردند. هرکدام از این تولیدات، با توجه به مواد اولیه به کار رفته در ساخت، تکنولوژی های مورد استفاده در تولید، اندازه دستگاه و میزان ظرفیتی که دارند و در نهایت قیمت آنها، از حجم خرید و میزان اقبال متفاوتی در بین مردم برخوردار هستند.

اگر به دنبال یافتن پرفروش ترین و پرطرفدار ترین نمونه این تجهیزات در کشور هستید، ما به شما مشورت کردن با فروشندگان آن ها را توصیه می کنیم. چرا که این افراد در ارتباط مستقیم با بازار مصرف و مصرف کنندگان این ابزارها قرار دارند و بهتر از هر کسی از حجم خرید و فروش هر یک و میزان رضایت مشتریان از هر کدام مطلع می باشند.

همچنین جستجو کردن در سایت های مربوطه نیز می تواند راه حل مناسبی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف این تجهیزات و خصوصیات هریک باشد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

17

17 پاسخ به “خرید دستگاه سورتینگ سیب درختی | قیمت سورتینگ میوه جات”

 1. That is very attention-grabbing, You are an excessively professional blogger.
  I’ve joined your feed and stay up for in search of extra
  of your magnificent post. Additionally, I have shared your web
  site in my social networks

 2. I was pretty pleased to uncover this web site. I wanted to thank you for ones time just for this wonderful
  read!! I definitely liked every little bit of it and i also have you book-marked to
  see new things on your website.

 3. Hey there would you mind stating which blog platform you’re using?
  I’m going to start my own blog in the near future but
  I’m having a hard time deciding between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
  The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I’m
  looking for something completely unique. P.S My apologies
  for getting off-topic but I had to ask!

 4. After I initially left a comment I appear to have clicked
  on the -Notify me when new comments are added- checkbox and now each time a
  comment is added I recieve four emails with the same comment.
  Perhaps there is an easy method you can remove me from that service?
  Many thanks!

 5. I do not know whether it’s just me or if everyone
  else experiencing problems with your site. It appears like some of the text within your content are
  running off the screen. Can somebody else please comment and let me know if this is happening to them too?
  This could be a issue with my web browser because I’ve had this happen before.
  Cheers

 6. Attractive element of content. I just stumbled upon your blog and in accession capital
  to claim that I acquire actually enjoyed account your blog posts.
  Any way I will be subscribing on your augment and even I success you get entry to constantly quickly.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید