مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سازندگان دستگاه سورتینگ مرکبات

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات دستگاه سورتینگ مرکباتمرجع فروش دستگاه سورتینگ مرکبات

در واقع می توان گفت کلمه سورتینگ به معنای درجه بندی و دسته بندی است. این دستگاه ها دارای انواع مختلف می باشند که این کار را برای انواع مختلف محصولات کشاورزی انجام می دهند. استفاده از این وسیله برای حبوبات و انواع میوه ها و غیره استفاده می شود. دستگاه سورتینگ مرکبات توسط چندین شرکت در دنیا تولید می شود و به سایر کشورها صادر می کنند. استفاده از این دستگاه ها صرفه اقتصادی دارد و هزینه ی تولید را کاهش می دهد.

سازندگان دستگاه سورتینگ مرکبات

مشخصات دستگاه سورتینگ مرکبات

مشخصات دستگاه سورتینگ مرکبات تمامی دستگاه های تولید شده دارای کیفیت های  متفاوتی می باشند، برخی از آن ها به راحتی و با کیفیت بالا این کار را انجام می دهند.

دستگاه های سورتینگ معمولا محصولات کشاورزی را بر اساس اندازه، ظاهر و رنگ و ناخالصی و غیره  از هم جدا می کند. در این قسمت به مشخصات سورتینگ مرکبات و مراحل کار آن اشاره می کنیم.

اولین مرحله در کار این دستگاه ها مرحله ی شست و شو می باشد که مرکبات در این مرحله شست و شو خشک می شوند و در این میان میوه های فاسد و سایر ضایعات از خط خارج می شود.

مرحله بعدی بازبینی میوه ها است که در این قسمت میوه ها بر روی قسمتی از دستگاه قرار می گیرند که در دو طرف حاوی چرخ دنده هایی است و میوه ها را با چرخاندن از هر طرف مورد بازبینی قرار می دهد و میوه های خراب و ضایعات از قسمت خروجی تعبیه شده برای آن ها از خط خارج می شوند.

مرحله بعد کوره ی عمودی اولیه و ثانویه است که مرکبات در معرض باد و هوای خشک قرار می گیرند و به طور کامل خشک می شوند. و بعد از این مرحله میوه ها به واسطه ی دستگاه به قسمت دیگری انتقال پیدا می کنند  و توسط دستگاه واکس پاشیده می شود.

مرجع فروش دستگاه سورتینگ مرکبات

مرجع فروش دستگاه سورتینگ مرکبات دستگاه های سورتینگ که در چند سال اخیر کار کشاورزان را راحت کرده است و آن ها بدون نیاز به کارگر و صرف هزینه ی زیاد کار پاک کردن و دسته بندی و تمامی کارهای لازم از مرحله چیدن و بسته بندی را بدون نیاز به نیروی کار زیاد، انجام می دهند.

این دستگاه ها دارای مدل های مختلف و گوناگونی می باشند که هر مصرف کننده با توجه به بودجه خود مدل دلخواه را خریداری می کند.برای خرید این دستگاه باید به مرجع فروش دستگاه مراجعه کنید؛ برای خرید راحت می توانید این دستگاه را با بهترین کیفیت و قیمت بسیار مناسب از ما خریداری کنید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید