مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سازندگان سورتینگ مرکبات ساری

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت های مختلف سورتینگ مرکباتقیمت خرید سورتینگ مرکبات ساری

امروزه برای عرضه محصولات باغی و کشاورزی به بازار درجه بندی آنها از نظر کیفی اهمیت ویژه‌ای در بازار پسندی , بازاریابی آنها دارد. برای این کار از دستگاه سورتینگ استفاده می‌شود. سازندگان سورتینگ مرکبات ساری اقدام به عرضه این دستگاه به بازار نموده اند. میزان آشنایی شما با انواع ظرفیت‌های این دستگاه چقدر است و آیا می دانید چگونه می توان با سازندگان آن ارتباط برقرار نمود؟

سازندگان سورتینگ مرکبات ساری

ظرفیت های مختلف سورتینگ مرکبات

ظرفیت های مختلف سورتینگ مرکبات

دستگاه های سورتینگ مرکبات یکی از ضروری ترین ابزارها برای درجه بندی میوه ها در سطوح مختلف خانگی و تجاری هستند. این دستگاه ‌ها انواع میوه های مرکبات را بر اساس شکل و اندازه و حتی طعم درجه ‌بندی و تفکیک می کنند و برخی از این دستگاه ها قابلیت بسته‌بندی محصولات را نیز دارا می باشند.

میزان ظرفیت دستگاه سورتینگ بر اساس نوع کاربرد آنها متفاوت است. در مصارف کارگاهی و خانگی ظرفیت آنها ممکن است چند صد کیلو در روز باشد در حالی که در کارگاه های بزرگ و کارخانه های تفکیک و درجه بندی ظرفیت آنها ممکن است تا چندین تن در روز متغیر باشد.

ابعاد این دستگاه ها رابطه مستقیم با ظرفیت آنها دارد و به همین دلیل دستگاه هایی که از ظرفیت سورتینگ بالاتری برخوردارند نیاز به فضای بیشتری نیز دارند. ظرفیت بخش ‌های مخزن اولیه این دستگاه ها با همدیگر متفاوت است و این مسئله در میزان تولید روزانه این دستگاه ها و محصول نهایی به چشم می خورد.

ظرفیت سورتینگ مرکبات را می تواند بر اساس تنظیماتی که روی هر یک از این دستگاه ها نصب شده است تنظیم نمود و بسته به نیاز روزانه از حداکثر و یا بخش از ظرفیت این دستگاه ها استفاده نمود.

نوع میوه مرکبات مورد استفاده برای سورتینگ و درجه بندی نیز می تواند تاثیر قابل توجهی در ظرفیت دستگاه داشته باشد و بر اساس ریز و درشتی میوه ظرفیت این دستگاه به مقدار قابل توجهی در روز می تواند تغییر داشته باشد.

قیمت خرید سورتینگ مرکبات ساری

قیمت خرید سورتینگ مرکبات ساری

برای کارگاه ها و کارخانه های سورتینگ مرکبات آگاهی از قیمت خرید دستگاه سورتینگ الزامی می‌باشد. این افراد می توانند دستگاه سورتینگ مرکبات را از ساری تهیه نمایند.

برای اطلاع از قیمت خرید سورتینگ مرکبات می توانید با سازندگان این دستگاه ها ارتباط برقرار کرده و قیمت روز این دستگاه را جویا شوید.

سازندگان این دستگاه ها سفارشات خریداران را به آدرس اعلام شده توسط آنها ارسال می کنند و برای کسانی که به صورت عمده و در تعداد زیاد این دستگاه را سفارش دهند تخفیف ویژه ای را نیز در نظر دارند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید