مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه کننده سورتینگ مرکبات درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

عملکرد دستگاه سورتینگ مرکباتمرکز تولید سورتینگ مرکبات درجه یک

سورتینگ با یکدست کردن و تقسیم بندی منظم میوه ها باعث می شود که میوه های سورتینگ شده در بازار با خصوصیات ظاهری مناسب با قیمت خوبی به فروش برسد. میوه هایی که سورتینگ می شوند برای امر صادرات نیز بسیار مناسب می باشد.  انواع دستگاه سورتینگ مرکبات درجه یک که توسط مراکز تولید ما در کشور توزیع و پخش می شود دارای قیمت های مناسب می باشد.عرضه کننده سورتینگ مرکبات درجه یک

عملکرد دستگاه سورتینگ مرکبات

عملکرد دستگاه سورتینگ مرکبات سورتینگ مرکبات دستگاهی می باشد که میوه ها را طبق اندازه و ظاهر، کیفیت و رنگ تقسیم بندی می کند و میوه های درشت و یکدست را جدا می سازد. میوه ها با این دستگاه طبق کیفیت و اندازه مناسب در بسته بندی های منظمی قرار می گیرد و برای عرضه به بازار داخل و خارج آماده می شوند.

این دستگاه قابلیت ضدعفونی کردن مرکبات را دارد و باعث می شود میوه ها در بسته بندی های شکیل قرار گیرند و با قیمت بیشتری به فروش برسند.

عملکرد دستگاه سورتینگ مرکبات این گونه است که میوه ها را از نظر اندازه، رنگ، شکل، کیفیت و عیوب داخلی مورد بررسی قرار می دهد. از بین موارد ذکر شده رنگ و اندازه مهمترین شاخصه ای می باشد که در سورتینگ مرکباتی مانند لیمو ترش، پرتقال، لیمو شیرین مورد بررسی قرار می گیرد.

عملکرد دستگاه سورتینگ به این صورت است که دستگاه میوه را در دو مرحله مورد بررسی قرار می دهد. ابتدا بازرسی خارجی که به وسیله تصاویر رنگی که توسط دوربین به دست آمده انجام می گیرد. در این بازرسی ظاهر، اندازه و رنگ میوه مد نظر قرار می گیرد. دستگاه میوه های درشت، یکدست با رنگ مناسب و… را از بین میوه هایی که فاقد این موارد هستند جدا می سازد.

در بازرسی داخلی کیفیت داخلی میوه مورد بررسی قرار می گیرد. در این روش حسگر هایی خاص برای بررسی مشخصات و ویژگی های درونی میوه مانند غلظت شکر، اسید، ید و… طراحی شده اند که میوه را از نظر کیفیت و مرغوبیت مورد بررسی قرار می دهد. وقتی میوه ها به وسیله این دستگاه هم از نظر داخلی و هم خارجی مورد بررسی قرار گرفتند برای بسته بندی و عرضه به بازار آماده می شوند.

مرکز تولید سورتینگ مرکبات درجه یک

مرکز تولید سورتینگ مرکبات درجه یک تولید سورتینگ مرکبات در انواع گوناگون در کشور ایران صورت می گیرد. مراکزی که در کشور به تولید این دستگاه با کیفیت بالا فعالیت می کنند عرضه کننده این محصول به بازار داخل می باشند.

مرکز تولیدی ما در زمینه تولیدات دستگاه سورتینگ مرکبات درجه یک فعالیت های چشم گیری داشته و این محصول را به مشتریان با قیمت مناسب و نسبتا ارزان ارایه می دهد. مشتریان می توانند به صورت اینترنتی نیز این محصول را از ما خریدادی نمایند.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید