مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراکز عرضه سورتینگ مرکبات ارزان

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه کار سورتینگ مرکباتشرکت فروش سورتینگ مرکبات ارزان

سورتینگ مرکبات مهمترین قدمی ست که برای بسته بندی این دسته از محصولات کشاورزی انجام می شود. مرکز عرضه سورتینگ مرکبات ارزان، به دنبال آن است تا با ارائه مناسب ترین نوع از این دستگاه که با توجه به قدرت خرید و نیاز مشتریان انجام می پذیرد، حمایت خریداران را در سطح بالایی در کارنامه خود ثبت کند. این مراکز با رعایت استانداردهای لازم در ارائه محصولات خود، به نحو احسن توانسته اند نام خود را در بازار خرید و فروش این تجهیزات مطرح نمایند.مراکز عرضه سورتینگ مرکبات ارزان

نحوه کار سورتینگ مرکبات

نحوه کار سورتینگ مرکبات بسیاری از افرادی که با بسته بندی مواد غذایی و محصولات کشاورزی سروکار دارند، سورتینگ را می شناسند و با عملکرد آن آشنایی کامل دارند. در واقع سورتینگ مهمترین وسیله برای بسته بندی محصولات مختلف می باشد.
سورتینگ وظیفه دارد تا محصولاتی که به صورت کلی وارد دستگاه شده اند بر اساس کیفیت، وزن، سلامت و غیره جداسازی نماید. در نتیجه مواد از نظر کیفی درجه بندی خواهد شد.

نحوه کار سورتینگ مرکبات:

  • در ابتدا مرکبات وارد حوضچه شستشو می شوند تا تا عملیات تمیز کاری و نظافت آنها انجام شود. پمپ سیرکولاسیون در این فرایند ایفای نقش می کند. ابعاد این حوضچه با توجه به ظرفیت سیستم می باشد.
  • محصولات با نقاله سبدی که عرض آن 30 سانتی متر و طول تقریباً 5 متر می باشد، وارد مرحله سورتینگ می شوند. تعداد سبدها کمتر از 30 عدد است.
  • محصولات روی میز سورتینگ قرار می گیرد و عملیات تفکیک و دسته بندی آغاز می شود. این عمل با توجه به تنظیمات و کنترلهایی که در نظر گرفته شده انجام می پذیرد.
  • محصولات جداشده مجدداً شسته شده و ضدعفونی می شوند. برسهای ظریف برای این قسمت در نظر گرفته شده که تمیزی را در سطح بالایی تامین می کند.
  • دستگاه واکسینگ و یا همان پولیش نیز به این برسها مجهز بوده که روی نوار غلطکی حرکت می کند و مواد پارافینی را به آنها خواهد رسانید.
  • مرکبات از تونل خشک کن عبور می کنند تا به صورت سطحی خشک شوند.
  • محصولات از نظر وزنی مورد سنجش قرار می گیرند و درجه بندی آنها تعیین می شود. در نهایت عملیات بسته بندی صورت می پذیرد.

شرکت فروش سورتینگ مرکبات ارزان

شرکت فروش سورتینگ مرکبات ارزان با توجه به افزایش استقبال عموم مردم از محصولات بسته بندی شده، شرکت فروش سورتینگ، دسترسی آسان متقاضیان به خرید و فروش آن را فراهم نموده است. این شرکت با آگاهی از نیاز و تقاضایی که صنایع مختلف برای دریافت این محصولات داده اند، اقدام به ارائه نمونه های گوناگون نموده است.
شرکت فروش سورتینگ مرکبات ارزان، برای قیمت گذاری روی محصولات خود، عوامل متعدد را در نظر گرفته است. در نتیجه با تعیین قیمتهای منصفانه و کارشناسی شده روی این دستگاه، شاهد افزایش خرید و فروش آن بوده ایم.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید