مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع فروش سورتینگ میوه مازندران

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات دستگاه سورتینگ میوهقیمت خرید سورتینگ میوه مازندران

فروش سورتینگ در مازندران از بازار خوبی برخوردار می‌باشد، این شرکت نیز به عنوان یک مرجع فروش انواع سورتینگ میوه مازندران همیشه کوشیده است تا بهترین دستگاه‌های سورتینگ میوه را با قیمت مناسب و پشتیبانی بالا در اختیار خریداران قرار دهد تا بتواند از این طریق پاسخی در خور به مشتریان وفادار و ثابت خود ارائه دهد، که خود نشان از اهمیت رضایت خریدار برای این شرکت می‌دهد.

مرجع فروش سورتینگ میوه مازندران

مشخصات دستگاه سورتینگ میوه

مشخصات دستگاه سورتینگ میوه مشخصات دستگاه سورتینگ میوه بسته به مدل دستگاه با هم تفاوت‌های دارند ولی نکته‌‌ای که در تمامی دستگاه‌های سورتینگ میوه یکسان می‌باشد عمل سورت نمودن و جداسازی میوه‌ها بر اساس سایز بندی می‌باشد به طوری که دستگاه قادر می‌باشد در سایز‌های مختلف میوه‌ها را دسته بندی نموده و آماده بسته بندی نماید. اما در دستگاه‌های پیشرفته‌تر کار فراتر از یک سایز بندی ساده و ابتدایی می‌باشد.
دستگاه‌های پیشرفته‌تر مشخصات بارز‌تری دارند و از کارایی بهتری برخوردارند این دستگاه‌ها علی رقم اینکه میوه‌ها را در سایز بندی‌های مختلف جداسازی می‌نمایند قادر می‌باشند میوه‌های کال، خراب و غیره را با توجه به داده‌های خود جدا نمایند، سپس با استفاده از مخازن شستشوی خود میوه‌ها را با کمک فرچه شستشو داده و به وسیله نوار نقاله و گرم کن میوه‌ها را خشک نمایند، پس از آن بر اساس نیاز در مرحله بعد می‌توانند بر روی میوه‌ها واکس میوه را اعمال نمایند و مجددا به وسیله خشک کن دیگری واکس‌ها را بر روی میوه تثبیت نمایند، این عمل جهت کمک به ماندگاری میوه‌ها صورت می‌پذیرد و بیشتر بر روی میوه‌هایی که جهت نگهداری در انبار‌ها آماده سازی می‌شوند استفاده می‌گردد. پس از طی مراحل فوق دستگاه سورتینگ میوه‌ها را به قسمت بسته بندی انتقال می‌دهد.
دستگاه‌های سورتینگ میوه در انواع مختلف کوچک و بزرگ ساخته می‌شوند و بسته به توان سورتینگ میوه در روز از برق تک فاز و یا سه فاز استفاده می‌نمایند و قادرند تا چند تن میوه را در روز سورت نمایند.

قیمت خرید سورتینگ میوه مازندران

قیمت خرید سورتینگ میوه مازندران قیمت خرید سورتینگ میوه به عوامل متعددی بستگی دارد به طوری که هر شرکت تولید کننده دستگاه سورتینگ، دستگاه تولیدی خود را بر اساس مشخصات فیزیکی و کارایی آن قیمت گذاری می‌نمایند. از عوامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه سورتینگ میوه توان حجمی سورت نمودن میوه در روز می‌باشد. نکته دیگری که در قیمت گذاری دستگاه سورتینگ اهمیت دارد کیفیت کار نهایی و میزان استفاده دستگاه از حامل‌های انرژی می‌باشد که در هزینه‌های نهایی می‌تواند بسیار موثر باشد. متریال استفاده شده در ساخت دستگاه مانند ورق‌های بدنه دستگاه، موتورهای مورد استفاده در دستگاه و یا امکاناتی نظیر تصفیه آب مورد استفاده شده در دستگاه و یا غیره نیز در قیمت گذاری دستگاه بسیار مورد توجه می‌باشد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید