مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز تولید دستگاه سورتنیگ کیوی

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های دستگاه سورتنیگ کیویخرید کلی دستگاه سورتنیگ کیوی

این کالا در مراکز های تهران و شهر های دیگر به فروش می رسد. میوه بیضی شکل با پرز های قهوه ای و داخل آن سبز رنگ و دانه های سیاه وجود دارد.

کیوی اگر نرم باشد زود خراب می شود و اگر سفت باعث سوزش زبان می شود. دستگاه سورتنیگ کیوی: در جدا سازی میوه ها از نظر وزن و حجم کار آسان کرده و امروزه با تولید این دستگاه باعث راحتی کشاورزان و باغداران شده که همه را خود این محصول انجام می دهد.

مرکز تولید دستگاه سورتنیگ کیوی

ویژگی های دستگاه سورتنیگ کیوی

ویژگی های دستگاه سورتنیگ کیوی ویژگی سورتنیگ کیوی ؛بدنه آن استیل است که هرگز زنگ نمی زند و به همین دلیل باعث افزایش طول عمر دستگاه می شود و شستشو را آسان  می کند. این دستگاه قسمت هایی دارد تخلیه میوه ؛شستن میوه با فرچه ؛ جداسازی و بسته بندی است که هر کدام به نحو احسن انجام می شود.

در گذشته برای جداسازی میوه ها بر اساس وزن و حجم آن بسیار سخت بود و یا گاهی اشتباه پیش می آمد که میوه ها درهم شوند و کیفیت محصول پایین می آمد و با گذشت زمان متخصصان با تکنولوژی این دستگاه را ساختند تا هم میوه ها را جدا سازی کند و هم نیاز به نیروی انسانی نباشد زیرا این میوه ها از چند تن برداشت می شود و نیاز به صدها نیروی انسانی دارد ولی این دستگاه اتوماتیک کار را راحت کرده و با هدایت میوه ها به قسمت مخصوص خود می شود و تنها به یک نیرو نیاز دارد که هنگام بسته بندی جعبه ها را پایین بیاورد.

استفاده از این دستگاه در کارخانه جات باعث می شود محصول با کیفیتی به بازار عرضه کند. این دستگاه سرعت عمل بالایی دارد.کیوی یک نوع میوه ای است که طعم ترش و ملسی که دارد که خیلی ها دوستش دارند و طرفداران زیادی دارد. می توان کیوی را به صورت عمده خریداری کرد و آن ها را برش داده و خشک کرده و به عنوان میوه خشک استفاده کرد یا به کودکان به عنوان چیپس به آن ها داده شود.

خرید کلی دستگاه سورتنیگ کیوی

خرید کلی دستگاه سورتنیگ کیوی خرید دستگاه سورتنیگ در تمام کارخانه جات صنعتی قابل خریداری است. می توان با مراجعه به مراکز فروش این دستگاه را خریداری کرده و یا از طریق اینترنت این کالا را سفارش داد. که بهترین کار و صرفه جویی در وقت خود می شود و دیگر نیاز به مراجعه حضوری نیست.

این دستگاه ها اندازه های مختلفی دارد و هر کدام ‌که مورد پسند باشد می توان با قیمت مناسب و کیفیت عالی آن را خریداری کرد و به راحتی از آن استفاده کرد.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید