مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید دستگاه سورتینگ پرتقال

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه کار دستگاه سورتینگ پرتقالفروشنده دستگاه سورتینگ پرتقال

دستگاه سورتینگ پرتقال یک نوع دستگاهی است که میوه ها را   می شوید و بسته بندی می کند.برای خرید این دستگاه در تهران با کیفیت بالا می توان خریداری کرد. پرتقال در مازندران و شمال بسیار زیاد کشت می شود.

 حداقل برداشت این محصول 2 تا 10 تن است که شستن آن ها کار بسیار سختی است که با وجود دستگاه سورتینگ این کار را انجام می دهد.

 مرکز خرید دستگاه سورتینگ پرتقال

نحوه کار دستگاه سورتینگ پرتقال

نحوه کار دستگاه سورتینگ پرتقال کار دستگاه سورتینگ؛ اول؛ در حوضچه مانند پرتقال ها را می شویند و در همین بهم خوردن پرتقال ها باعث می شود کمی تمیز شود.دوم؛  دوباره در یک قسمت دیگر دستگاه شستشو کرده یعنی فرچه کشیدن و سپس ضد عفونی می کند و هیچ گونه به میوه آسیب نمی رسد. سوم؛ پولیش کردن برای برق افتادن میوه ها زیرا خریدار در مرحله اول ظاهر میوه آن را جذب می کند. چهارم؛ خشک کردن پرتقال ها. پنجم؛ درجه بندی از نظر وزن و حجم ششم؛ بسته بندی پرتقال ها در جعبه یا کارتن ها انجام می شود.

این دستگاه باعث شده است کار بسیاری از باغداران راحت شود زیرا کار سختی است این همه کار را باهم انجام داد و به نیروی انسانی بیشتری نیاز است که این دستگاه مشکل را حل کرده و بسیاری از باغداران و کشاورزان طرفدار این دستگاه هستند چون هم در وقت صرفه جویی می شود و هم در مصرف آب همچنین نیروی افراد کمتری نیاز دارد.

این دستگاه علاوه بر شستشو پرتقال دیگر میوه ها را نیز می شوید و به تمامی بازار ها به صورت عمده و جعبه ای به فروش می رساند.استفاده از پرتقال بسیار زیاد است و کاشت و برداشت آن نیز زیاد انجام می شود تا بتوانند تمام مصرف کننده گان از این میوه به صورت کیلویی یا جعبه ای خریداری کنند.

فروشنده دستگاه سورتینگ پرتقال

فروشنده دستگاه سورتینگ پرتقال در تهران فروشنده سورتینگ پرتقال بسیار است که با مراجعه به هر کدام مراکز می توان بهترین آن را خریداری کرد. در گذشته این کار ها طاقت فرسا بود که دستگاه نیمه اتوماتیک تولید شد و تا امروزه تمام اتوماتیک سورتینگ تولید شده که همه کار را انجام می دهد و فقط به یک نیرو نیاز دارد تا در هنگام مشکل دستگاه ایرادات آن را بر طرف کند.زیرا این دستگاه بدون نیروی انسانی کار می کند.

علاوه بر فروش آن در تهران در خیلی از شهر های دیگر نیز تولید می شود.این دستگاه را از مراکز معتبر خریداری کنید.امروزه این دستگاه ها حتی برای مرکبات برای تمام میوه های دیگر قابل استفاده هستند که حتی برنج را نیز می شوید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید