مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید دستگاه حبوبات پاک کن

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش ساخت دستگاه حبوبات پاک کن خانگیبازار فروش دستگاه حبوبات پاک کن

تمیز کردن محصولات کشاورزی عملی است که هزاران سال پیش اتخاذ شده و از آن زمان اندکی تغییر کرده است. زیرا امروزه همان اصول مکانیکی مورد استفاده قرار می گیرد. ماشین آلات مدرن تمیز کردن خوبی از محصولات را انجام می دهند که غالباً پذیرش اینها را در واحدهای بزرگ ذخیره سازی محدود می کند. شما می توانید با یک دستگاه حبوبات پاک کن به راحتی کار چند کارگر را انجام دهید. کارخانه ما اقدام به تولید این دستگاه ها نموده است.

کارخانه تولید دستگاه حبوبات پاک کن

روش ساخت دستگاه حبوبات پاک کن خانگی

روش ساخت دستگاه حبوبات پاک کن خانگی چندین سیستم برای دستگاه حبوبات پاک کن خانگی وجود دارد. بیشترین ساخت خانگی کوچک و بزرگ موارد زیر است:

تمیز کردن باد

تمیز کردن با صفحه نمایش دستی

تمیز کردن فن

تمیز کردن با صفحه های استوانه ای چرخان

تمیز کردن با فن و صفحه نمایش.

نظافت توسط باد. یکی از ساده ترین و قدیمی ترین روش های تمیز کردن دانه روش استفاده از باد است. این روش در حال حاضر توسط تولیدکنندگان کوچک روستایی ، که قدرت خرید کم دارند ، به طور گسترده استفاده می شود. این سیستم شامل بلند کردن دانه ها به ارتفاع معینی می باشد ، به آنها اجازه می دهد تا سقوط کنند به طوری که باد سبکترین ناخالصی ها مانند گرد و غبار ، برگ ها ، دانه های خالی و غیره را از هم جدا می کند. این روش تمیز کردن این مضرات را دارد که ناخالصی های سنگین تر یا مواد خارجی مانند شن ، سنگ ، توده و غیره را که در کنار دانه ها قرار می گیرند ، از بین نمی برد (شکل 5).

تمیز کردن با الک دستی. این روش بیشتر مورد استفاده کشاورزان کوچک است. این روش شامل استفاده از صفحه نمایش دستی یا مش و ایجاد حرکتی به سمت بالا با صفحه نمایش ، پرتاب محصول به جریان هوا است. باد مسئولیت از بین بردن سبکترین ناخالصی ها را دارد. بلافاصله حرکتی از لرزش یا پشت و جلو صفحه ساخته می شود ، به منظور این که ناخالصی های جزئی از سوراخ ها عبور کنند (شکل 9).

از شکرهای دستی به طور گسترده استفاده می شود زیرا اجازه می دهد مقادیر کمی از محصولات بسیار کارآمد تمیز شوند و به راحتی توسط خود کشاورزان ساخته می شوند. این خصوصیات باعث انتشار آن تقریباً در تمام کشورهای جهان شد. در برزیل ، تقریباً تمام برداشت قهوه در حال حاضر با استفاده از شکرهای دستی تمیز می شود. ظرفیت تمیز کردن با صفحه های دستی به ترتیب 120 تا 180 کیلوگرم در ساعت کار است. این مزیت را دارد که یک عملکرد کم کار باشد و نیاز به تلاش و مهارت بدنی زیادی از طرف اپراتور دارد. به همین دلیل ، این روش برای سلامتی دردناک و مضر است ، زیرا کارگر با آلودگی ناشی از گرد و غبار در تماس مداوم است

بازار فروش دستگاه حبوبات پاک کن

بازار فروش دستگاه حبوبات پاک کن مجموعه ما اقدام به ایجاد یک بازار فروش دستگاه حبوبات پاک کن نموده این. محصولات عرضه شده در این بازار مطابق با استاندارد های روز دنیا و با بهره گیری از تکنسین مجرب و و فناوری به روز تولید میگرnد. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این دستگاه ها و یا ثبت سفارش آن ها با ما تماس حاصل نمایید.

سید حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید