مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

کارخانه تولید سورتینگ لیمو شیرین

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های سورتینگ لیمو شیرینمرکز فروش سورتینگ لیمو شیرین

قبل از اینکه مرکباتی مانند لیمو شیرین چیده شده به مرحله فروش در بازار راه یابند، توسط دستگاهای سورتینگ از هر جهت، چه از حیث مشخصات ظاهری و چه از نظر مشخصات کیفی، مورد بررسی قرار می گیرند. این عملیات توسط دستگاه سورتینگ لیمو شیرین انجام گرفته و حالا دستگاه های فوق به دلیل اهمیت بالایی که کسب کرده اند، به وفور مورد عرضه از سوی کارخانجات تولید کننده کشور قرار گرفته و تحت دستگاه های استاندارد و درجه یک ارائه گشته اند.

کارخانه تولید سورتینگ لیمو شیرین

ویژگی های سورتینگ لیمو شیرین

ویژگی های سورتینگ لیمو شیرین به منظور اعمال درجه بندی های لازم روی انواع محصولات از جمله مرکبات که خود شامل لیمو شیرین و انواع دیگر می شوند، نیاز به دستگاه های سورتینگ می باشد.
این دستگاه ها با مجهز بودن به مکانیزم های پیشرفته و بسیار، قادرند تا انواع لیمو شیرین را مورد وارسی قرار داده و نمونه های مختلف این محصول مانند لیموهای شیرین کوچک و بزرگ، لیموهای آبدار و غیر آبدار و … را تفکیک نمایند.

در هر حال اگر بخواهیم به بیان ویژگی های سورتینگ لیمو شیرین بپردازیم و مشخصات کلی این دستگاه ها را ذکر نماییم، شامل موارد زیر خواهند شد:

  1. این دستگاه بازرسی های دقیق و پیشرفته ای را شامل بازرسی بیرونی و بازرسی داخلی انجام می دهند.
  2. یعنی با استفاده از بازرسی های بیرونی، پوست میوه، اندازه آن، لک دار بودن یا سالم بودنش و مواردی از این قبیل بازبینی شده و سپس میوه های سالم از لک دار، میوه های کوچک از بزرگ و … جدا می شوند.
  3. با استفاده از سیستم بازرسی داخلی هم لیموهای شیرین آبدار از غیر آبدار، لیموهای هسته دار از غیر هسته دار و … نیز تفکیک می گردند.
  4. دستگاه های سورتینگ می توانند انواع لیمو شیرین را در گروه های مختلف جای داده و مثلاً لیموهای درشت را در یک رده و میوه های ریزتر را در رده دیگر قرار دهند و بنابراین امکان بسته بندی هر یک از آنها به طور مجزا فراهم خواهد شد.
  5. در نتیجه تعدادی از لیموها برای فروش داخلی و تعدادی دیگر هم که دارای کیفیت و مشخصات ظاهری بهتری هستند، برای فروش صادراتی در نظر گرفته می شوند.

مرکز فروش سورتینگ لیمو شیرین

مرکز فروش سورتینگ لیمو شیرین دستگاه های سورتینگ باعث افزایش راندمان در خطوط فرآوری و بسته بندی محصولات مختلف از جمله مرکبات شده و با کاهش هزینه های سربار، به افزایش سوددهی در فرآیند عرضه و فروش نیز منجر خواهند شد.
پس دستاورد مهم این دستگاه ها را می توان بهره وری و تولید بهینه تر انواع محصولات دانست که هم به سود تولیدکنندگان بوده و هم منافعی را برای توزیع کنندگان و فروشندگان به ارمغان آورده است.

اما اگر شما درخواست سفارش بهترین دستگاه های سورتینگ را دارید، می توانید معتمدترین مرکز فروش سورتینگ یعنی مرکز فوق را برای انجام درخواست های خود مورد هدف قرار داده و در نهایت از دستگاه هایی با کیفیت، پر بازده و با ظرفیت سورتینگ بالا بهره مند شوید.

حمیدرضا طباطبایی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ماریکو شما را به خرید بهترین دستگاه های سورتینگ دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید