فروش دستگاه سورتینگ
خانه / دستگاه سورتینگ / دستگاه سورتینگ حبوبات

دستگاه سورتینگ حبوبات

دستگاه سورتینگ حبوبات جهت جداسازی ضایعات از جمله محصولات آفت زده، خرد شده، سوراخ دار، با رنگ متفاوت از محصول اصلی می باشد. ماشینهای سورتینگ با ظرفیتهای مختلف از ۱ تا ۱۲ کاناله عرضه میگردند که ظرفیت هر کانال برای حبوبات به طور متوسط ۱٫۵ تن در ساعت برای ریزش مواد است. ماشینها دارای دقت بالای ۹۹٫۹۹ درصد هستند. در ماشینهای سورتینگ حبوبات امکان جداسازی محصول بر اساس رنگ در دسته بندی های مختلف وجود دارد. در برنامه ماشینهای سورتینگ حبوبات امکان تعریف حالت اندازه وجود دارد. در این حالت سورتینگ بر اساس مساحت تصویر محصول در صفحه ریزش انجام میشود. با این حالت میتوان حبوبات کوچک یا بزرگ را از محصول جدا نمود. همچنین در برنامه ماشینهای سورتینگ حبوبات حالت شناسایی دایروی بودن محصول وجود دارد که محصول را از نظر گرد بودن یا قلمی بودن شناسایی مینماید.

ویژگی های دستگاه سورتینگ حبوبات

  • دوربین رنگی با سنسور ۵۴۰۰ سی سی دی و تراکم ۱۶۰ میلیون پیکسل
  • اجکتور با قابلیت کارکرد بیش از ده بیلیون بار (مادام العمر)
  • قابلیت سورت براساس رنگ, اندازه, شکل و ….
  • سیستم پیشرفته جذب غبار
  • درصد خطای نزدیک به صفر
  • صفحه ی اسکرین هوشمند ۱۵ اینچی
  • قابلیت اسکن ۳۰۰۰۰ دفعه در هر ثانیه
  • زبان فارسی و امکان اتصال به اینترنت

دستگاه سورتینگ حبوبات با قابلیت تشخیص یک میلیون رنگ، به عنوان جدیدترین و مدرن ترین تجهیز جهت جداسازی انواع حبوبات، خشکبار و غلات به فروش می رسد.
این دستگاه سورتینگ می تواند محصولات مختلف از جمله انواع حبوبات ( نخود، لپه، عدس، ماش، لوبیا و …. )، انواع خشکبار( کشمش، تخم آفتابگردان و .. )، غلات و چای را با دقت ۹۹% جدا سازی کند.

دستگاه سورتینگ حبوبات

طرز کار دستگاه سورتینگ حبوبات

پروسه فرآیند در دستگاه بدین صورت است که مواد موردنظر بر روی یک نوار تغذیه قرار می‌گیرند و مرتعش می‌شوند (A). سپس مواد به صورت یکنواخت از یک سطح شیب‌دار (Chute) عبور کرده و سقوط می‌کنند. مواد حین سقوط توسط لیزرها (B) بازرسی می‌گردند. شلیک هوا (C) ضایعات و مواد شناسایی شده را از جریان مواد جدا می‌کند. این مواد از خروجی مجزایی (D) خارج می‌گردند.

دستگاه سورتینگ حبوبات

تشخیص آفت های حبوبات

علاوه بر ویژگی های ظاهری محصول مانند شکل، رنگ و ساختار، ویژگی های بیولوژیکی آن مانند کلروفیل، افلاتوکسین، آب که قابل تشخیص توسط انسان نیست نیز مورد بررسی قرار می گیرند.

محصولاتی مانند میوه‌های خشک (کشمش، انجیر، آلو و …)، خشکبار (بادام، پسته، گردو، فندق و …)، میوه‌جات و سبزیجات تازه و منجمد توسط این دستگاه سورت می‌شوند. سرعت سورت کردن این مدل دستگاه ۸۰۰۰-۱۰۰۰۰ کیلوگرم (۱۰-۸ تن) محصول در ساعت است. پس از بازرسی محصولات، مواد خارجی توسط سیستم اجکتور ( در قسمت جلو و یا پشت محصول) جدا می‌گردند

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
حمیدرضا طباطبایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09106806936

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه سورتینگ حبوبات | شرکت پخش عمده ماشین سورتینگ

تعداد زیادی از مشتری ها هستند که قصد خرید دستگاه سورتینگ حبوبات را برای استفاده در شرکت های شان جهت بسته بندی این محصول ها دارند. این خریدار ها با مراجعه به فرو

مدیریت فروش
کانال تلگرام